Header Image

Spark i baken

Spark i baken är en av Sveriges största träningsbloggar. Terese Alvén är aktuell med boken ”Träna tillsammans med familjen”, en inspirerande bok för föräldrar med barn 0-12 år. Hon föreläser också mycket med utgång från sin förra bok ”Viktig – från matmissbrukare till träningsförebild”, frilansar som skribent och webbredaktör.

Rabatt på träningskläder

Publicerad,

karitraa1

I ett samarbete med Kari Traa har jag valt ut några träningsplagg i deras webbshop som jag tycker är snygga. Mönstrade tights är jag helt kär i så jag valde tre sådana, en sport-bh och överdragströja som är härligt färgglada och ett fjärilsmönstrat linne som är väldigt skönt.

Är du sugen på nya träningskläder har du som läser sparkibaken 15% rabatt på alla kläder till ordinarie pris (även sådana som jag inte tipsat om) till och med 5 december, använd koden sparkibaken15.

Här kan ni även läsa en intervju med mig (översatt till norska).

4 Kommentarer

  1. Åh, gillar verkligen Kari Traas kläder! Kan även varmt rekommendera underställen!

  2. Jag älskar Kari Traas kläder. Har något linne, ett par tights och trosor. Jättebra kläder!
    Var går man in för att se vad det finns för något? Vad heter hemsidan?

    Kramar
    Lene

  3. Hm..jag får nog putsa mina glasögon. Du har ju varit jätteflitig och skrivit där man kan klicka och komma in på sidan. Sorry.
    Ha det gott

    Kramar
    Lene

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *