Header Image

Spark i baken

Spark i baken är en av Sveriges största träningsbloggar. Terese Alvén är aktuell med boken ”Träna tillsammans med familjen”, en inspirerande bok för föräldrar med barn 0-12 år. Hon föreläser också mycket med utgång från sin förra bok ”Viktig – från matmissbrukare till träningsförebild”, frilansar som skribent och webbredaktör.

Blogger Boot Camp 2010!

Publicerad,
Blogger Boot Camp 2010.
Blogger Boot Camp 2010.

ÄNTLIGEN! Efter många möten och mycket jobb är vi redo att öppna nya Blogger Boot Camp-sajten och låta er börja anmäla er till årets största träningsbloggsevent. Läs om eventet inne på www.bloggerbootcamp.se.

Åh, så roligt. Längtar verkligen till den 17-18 april. Då blir det en massa träningsglädje, energi och nya vänskapsband som knyts. Visst kommer du?!

11 Kommentarer

  1. Det står inget nytt där än… Men väntar med spänning och kollar in den lite då och då under dagen 🙂

  2. Åhh, jag vill verkligen vara med.. Skall helt klart anmäla mig när jag kommer hem..:) Jag hoppas bara att platserna inte tar slut innan!

  3. Åh, vad roligt. I år ska jag garanterat vara med. Verkligen ett roligt initiativ.

  4. Åh vad roligt! Jag ska skicka iväg en anmälan nu på en gång 🙂 Blir superkul att träffa andra träningsfreak i april 😀

  5. … Det bestämmer du 😉

  6. CHECK!

    Jag är anmäld!

  7. Hoppas det finns platser kvar när vi fått reda på vilka instruktörer det blir.. 🙂

  8. Japp, jag är anmäld! 🙂

  9. NU är jag anmäld! 🙂

  10. Anmäld (eller anmälningsmail är skickat men inte fått ngt tillbaka än) 🙂

    Kommer bli sjukt kul! 😀

  11. Man får vara där även om man inte träningsbloggar va’? 🙂

    Kramar

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *