Header Image

Therese Wickman

Hej & hjärtligt Välkommen till min blogg! Mitt namn är Therese , fyllda 32 år & är bosatt i Örebro. Jag är en väldigt glad, sprallig & familjekär person som älskar att spendera all min vaken tid med min familj. Jag kallas oftast för "Bullmamma" av mina vänner. Just nu kretsar mitt liv för det mesta om mina tre barn Ellah, Kidh & Matheus samt min sambo Constanin. Jag älskar att resa, att umgås med familjen & ta tillvara på varje dag som livet ger. Jag jobbar vanligtvis på förskola men är just nu mammaledig & jobbar enbart med mina sociala medier där jag bloggar, instagramar & även driver en Youtubekanal. Kontakt: theresevimedbarn@gmail.com

SMINK OCH HUDVÅRD PÅ HELA 30% RABATT!

Publicerad,

 

I annonssamarbete med Apotek Hjärtat

 

Hej fina du, lyser solen där du bor?

 

Kommer ni ihåg att jag för ett tag sedan tipsade er om hudvården jag använder mig av dagligen här hemma?

Cleaning Lotion, Dagkräm, Nattkräm och Serum.

 

Sedan ett par månader tillbaka har jag provat lite sminkprodukter i från samma märke och jag kan gladligen dela med mig av en unik rabattkod som ger dig hela 30% rabatt på allt smink från märket Apolosophy hos Apotek Hjärtat.

Koden är THERESE30

Vem vill inte ha 30% rabatt på bra smink såhär års?

 

Pudret jag använder är pressat och fixerar din makeup, finns både i transparant och i färg.

 

Mascaran har förlängande egenskaper med en krämig formula som inte smular. och med en borste som separerar varje frans. Den är   även nominerad i årets Beauty Awards.

Läppstiftet har återfuktande egenskaper och ger medeltäckande färg med en glansig finish.

 

Foundation med en flytande formula som finns i flera olika färger och som ger en matt , naturlig look med medel till hög täckningsgrad. Den är även dermologisk testad så passar även känsliga hudar.

 

 

Önskar dig en fortsatt bra dag och jag hoppas att du får användning och lite glädje utav denna rabattkod ?

Puss & kram

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *