Header Image

Therese Wickman

Hej & hjärtligt Välkommen till min blogg! Mitt namn är Therese , fyllda 32 år & är bosatt i Örebro. Jag är en väldigt glad, sprallig & familjekär person som älskar att spendera all min vaken tid med min familj. Jag kallas oftast för "Bullmamma" av mina vänner. Just nu kretsar mitt liv för det mesta om mina tre barn Ellah, Kidh & Matheus samt min sambo Constanin. Jag älskar att resa, att umgås med familjen & ta tillvara på varje dag som livet ger. Jag jobbar vanligtvis på förskola men är just nu mammaledig & jobbar enbart med mina sociala medier där jag bloggar, instagramar & även driver en Youtubekanal. Kontakt: theresevimedbarn@gmail.com

Q&A – VI BESVARAR ERA FRÅGOR!

Publicerad,

Tack för ert tålamod. Nu äntligen ligger videon uppe där vi besvarar alla era frågor!

 

Kommer ni på fler frågor så skriv här nedan.

Hoppas ni haft en fin helg!

Puss & Kram

8 Kommentarer

  1. Vad söta ni är tillsammans!

  2. Så härligt att du har hittat kärleken igen. Det verkligen lyser om er!

  3. Såg bara början eftersom in inte talar svenska.

  4. Vad dålig engelska han pratar. Ingen svenska. Är det en Rumän?

    • Jag som tycker han är betydligt bättre på engelska än vad jag är ? Jo han har börjat prata en del svenska och försöker lära sig. Som vi sade i filmen så är han uppväxt i Bukarest ??

  5. Vad dålig engelska han pratar. Ingen svensk.. Är det en Rumän?

    • Men alltså hur kan du skriva på detta sätt? tror det är du som inte förstår engelska när du ställer frågor om det de sagt i videon.
      Och hur menar du när du skriver är DET en romän? Han är ju en människa då skriver man HAN och inte det. Har du samma attityd när du pratar med människor i riktiga livet?
      Jag brukar aldrig kommentera det folk skriver men nu fick jag nog. Vart har medmänskligheten tagit vägen???

  6. Agda den förste

    Ylva !!!! Skäms på dig. Man kallar väl inte en människa för DET !
    Du måste ha missat en hel del av normalt folkvett. Hur gammal är du egentligen som inte förstår engelska ? Jag är 65 år och började läsa engelska i tredje klass och därefter i många, många år.
    Kryp tillbaka till stenen du kom från.
    Hälsningar Skåne

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *