Header Image

Min blogg

Hej och välkommen till mitt nya hem på Loppi.se!

Profile Avatar

Harry hjärta BabyBjörn!

Publicerad,

Asså BabyBjörns bärsele – vilken uppfinning! Harpan älskar att bli buren i den, idag fick jag pröva, annars är det Eddie som paxat den hittills!

Nu – prommis!

Hepp!

– Posted using BlogPress from my iPhone

12 Kommentarer

  1. Fina Harry och hans fina Mamma! Va mysigt, njut allt du kan!
    Kram

  2. Du ser oförskämt vacker och pigg ut för att vara mindre än en vecka efter förlossningen! Lovely.

    Kramen

  3. Åh snutte… Grattis igen.

    Har suktat efter en bärsele, men inte köpt någon ännu. Verkar ju dock vara otroligt praktiskt, så det får nog bli en sådan om plånboken tillåter det i Oktober.

  4. har du inga bilder från förlossningen ? 🙂

  5. Hej vad smal du har blivit hur mycket
    Vägde du som näst och vad väger du
    nu h/maria

  6. Vad härligt det ser ut! Å va konstigt att se dig utan magen 🙂 Men det måste kännas härligt, jag längtar sjukt mycket tills min försvinner!

  7. Fan vad snygg du är!! 🙂

  8. skönt i leggings va? jag hade på mig bara leggings i 2 månader efter förlossningen. Vågade ej ha på mig jeans haha. Man hade ju så ont då och ville vara bekväm. Fin du ser ut men det har du alltid varit!

  9. Härlig bild på er men konstigt utan magen ,baby björn bärsele hade jag också de är toppen ,tänka sig att de är kvar fortfarande alltså kvalite kram Anne

  10. Måste säga att du ser väldigt fräsch och pigg ut 😀 Vad är din hemlighet hehe 😉

    Måste hålla med ovastående talare med, ovanligt att se dig utan magen. Fast Harry är mycket sötare utanför 😀

    Kram på’re

  11. Härlig bild det ser ut som hösten är på väg till er i sthlm också. Mysigt. 🙂

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *