Header Image

Tiingelinn

Hej finisar och välkomna till min blogg. Jag heter Linn Andersson, är 21 år och mamma till min dotter Tindra jag har med mitt ex Marcus som jag medverkade tillsammans med i unga mammor på tv3 och viafree. I min blogg får ni hänga med på livet som ung mamma och även livet som Linn Andersson.

Perfekt fruktmys och en ful bild

Publicerad,

Hej finisar

Åh alltså jag och Marcus tog en tur till Ica maxi för jag ville köpa massor med tropiska, exotiska frukter som är det bästa jag vet, haha.

Alltså frukt kan man inte få för mycket av. Tjejen i kassan sa ungefär såhär : " vad är detta för frukt? " " åh är de bara frukter jag inte kan namnet på" haha.

Familjen blev i alla fall super glada för vår lilla överraskning och alla satt tillsammans och tittade på tv och mumsade.

Jag och Marcus blev så fascinerade av den gigantiska mangon och granatäpplet asså otroligt stora va dem ju! Sen provade jag en "jättefin" nyårs mask inne på maxi, bjuder på en super söt bild på slutet när jag har den.

Puss och kram

4 Kommentarer

  1. Åh, Gud vad gott och mysigt! Jättefin blogg du har också! Här måste jag kika in oftare! Kram!

  2. Åh, Gud vad gott och mysigt! Jättefin blogg du har också! Här måste jag kika in oftare! Kram!

  3. Men åh såg detta nu blev så glad! Tusen tack finaste du! Kram ?

  4. Men åh såg detta nu blev så glad! Tusen tack finaste du! Kram ?

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *