Header Image

Tandlakarvillan

Hej fina du, och välkommen hit! Jag heter Mimmie, är 32 år och driver blogg och instagram under namnet Tandlakarvillan. Tandläkarvillan är mitt hem, och är precis som det låter, en gammal Tandläkarvilla, från 1924, beläget strax utanför Västerås. I min blogg hittar du dagligen uppdateringar från mitt hem, och jag driver även eget företag inom inredning, styling och dekoration. Hem och inredning är mitt stora intresse och tar även en stor del här i bloggen. Inredningsinläggen blandas med outfits och modetips - jag fullkomligen älskar mode, och är i grund och botten kläddesigner, ibland slänger jag även in personliga inlägg, lite tankar om, för mig, viktiga ämnen, samt mammaliv. Hoppas du gillar! Kram M

HUDVÅRD

Publicerad,

 

Inlägget innehåller reklamlänkar för Swiss Clinic

 

 

 

Godmorgon mina fina,

 

Ni vet vid det här laget att jag ÄLSKAR Swiss Clinic produkter, och nu kan jag dela med mig av en rabattkod på 20% på ett helt köp under 48 H!

Här ovan ser ni några av mina favoritprodukter.

Jag kan verkligen rekommendera dessa! Mikroneedling + drymask, serumen, sheetmasks och deras brun-utan.-sol pads får ni bara INTE missa.

HÄR hittar du kampanjen, använd koden ”INFLUENCER20” för att få din rabatt.

Happy shopping.

Kram M

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *