Header Image

Liniz's resor

Liniz är flygvärdinna och älskar att resa. I hennes blogg får du läsa mesta dels om familjens resor, härliga resmålstips, praktiska tips inför resor med barn, men även om hennes vardagsliv och hennes stora intresse för barnkläder och barnmode. Liniz bor med min man och sin 4-årige son på Kungsholmen i Stockholm och på somrarna på Västkusten :) Kontakta mig gärna på; lina_g80@hotmail.com

After Beach med Lollo & Bernie

Publicerad,

Nästan varje dag kommer Lollo & Bernie ett varv runt poolen på eftermiddagen.


Även det är höjdpunkten för alla barn som gillar maskotarna Lollo & Bernie. Oscar är EN av dem som har de som favorit, så idag blev det många kramar!

Efteråt var det dax för veckans andra After beach med sång och lek av skandinaviska barnsånger.


Även det var populärt. Vi missade nästan hela i söndags och kom precis när det var i slut etappen. Men idag var vi med ifrån början till slut och hann även med lite mellis. Riktigt bra och roligt för barn. Det finns verkligen hur mycket aktiviteter som helst för barn, fem dagar /v.

2 Kommentarer

  1. Älskar Sunwing resort, funderar på att åka till Turkiet med min familj i sommar, det verkar härligt!

  2. Åh härliga Lollo o bernie. Här går deras låt varm!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *