Header Image

Barnplaggsguiden - Sheila Arnell

Sheila Arnell heter jag och är tvåbarnsmamma. Jag har en dotter född i december 2012 och en son född i augusti 2014. Jag är otroligt intresserad av barnkläder av alla dess slag. När jag blev mamma kände jag mig vilsen när det kom till olika märken, storlekar, kvalitet osv. Det blev många felköp. Jag vill hjälpa till genom att recensera plagg och skriva om nya märken och produkter! En konsumentblogg helt enkelt. De exemplar jag recenserar returneras efter genomförd recension. För att kontakta mig så mailar du: barnplaggsguiden@gmail.com

MILK Copenhagen!

Publicerad,

Hej alla fina läsare. Va kul att heja på just er! Jag har nyheter! Mera mera! Det är nämligen så att MILK Copenhagen, ett nytt märke för mig, lanserar snart sin höstkollektion, och jag har fått glädjen att dela med mig av deras sneak peek video! Här kommer den:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-TpL42O0S4o&app=desktop[/youtube]

Det ser supersnyggt ut! Kläderna är sådär coola som jag inte riktigt är van vid. De känns balla och tuffa utan att vara för ”vuxna”. En härlig kombination! Kläderna börjar på storlek 92 och går till 164. Mycket fint, väldigt nyfiken på märket!

Kram!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *