Header Image

Victorias Stil

Hej! Victoria heter jag och är 32 år. Gift med Fredrik och tillsammans har vi två underbara barn Hugo och Jonathan, är nu gravid med vårt tredje barn som är beräknad att komma i slutet av maj. Vi bor i vårt nybyggda drömhus som vi varit med och skapat från grunden med mycket kärlek. Inne hos mig kommer du att kunna få läsa och se bilder på inredning, mode, outfits, familjeliv, skönhet, mat och allt det goda som livet har att erbjuda och förhoppningsvis finna massa inspiration. Hoppas att ni kommer att trivas här.

Jag måste respektera det ..

Publicerad,

Jag har fått några frågor och kan tänka mig att flera av er säkert funderar över det ibland. Så jag tänkte faktiskt besvara den frågan här nu.

Frågan som har kommit upp är varför jag inte lägger upp så mycket bilder på mina två större barn.

Och den frågan är egentligen ganska lätt att svara på.

Både Hugo och Jonathan börjar att bli äldre och äldre och har bestämda och starka viljor.

Om jag skulle få välja så skulle jag lägga upp bilder på killarna varje dag. Men tyvärr är ingen av dom lika generösa på att ställa upp på bild längre? Och det måste jag såklart respektera.

Jag lägger aldrig upp några bilder på killarna nu utan att fråga först. De får alltid vara med och tycka till själva.

För hur mycket jag än önskar att få lägga upp bilder och filmklipp på dom så gör jag inte det om jag inte får lov till det.

Så nu vet ni som undrat varför det är på det viset❣️

Kram Victoria

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *