Header Image

Malin Gramer

Malin Gramer är programledare på TV3 för succéprogrammet Paradise Hotel som förra året vann tv-priset Kristallen för årets ”dokusåpa”. Hon har tidigare gjort ”Talang” och ”Jagad av hundar” på samma kanal. I programmet Fråga Olle såg vi henne resa land och rike runt för att undersöka olika sexuella böjelser och fetischer. Hon har också varit barnprogramledare i Lattjo Lajban. Malin bor i Stockholm och har sonen Charlie.

Nytt program!

Publicerad,

Halloj! 

På Torsdag så har äntligen ”mammor” premiär! Det är ett humorprogram i sketchform. Jag har sett det två gånger och skrattade lika mycket båda gångerna. Vi driver otroligt mycket med mammor/föräldrar men oavsett om man har barn eller ej (bara du har humor) så kommer du att gilla programmet.    

   

Mammor på rad, klassiskt!
Anitha Schulman, Ulrika Ellemark, Julia Dufvenius, Anja Lundqvist, jag!
haha, ja vad händer här egentligen??? bild från inspelningen.

Jag och Anitha Schulman!

Både ”Mammor” och ”Nu kommer Malin” som gick förra veckan är piloter. Dvs TV3 har köpt ett program för att testa. Sen vet jag faktiskt inte hur dom väljer vilka program som sen blir en ”serie”. Jag håller iallafall tummarna för att båda programmen ska bli en fortsättning. 

Haj haj! 

1 Kommentar

  1. Såååå kul! 😀

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *