Header Image

Malin Gramer

Malin Gramer är programledare på TV3 för succéprogrammet Paradise Hotel som förra året vann tv-priset Kristallen för årets ”dokusåpa”. Hon har tidigare gjort ”Talang” och ”Jagad av hundar” på samma kanal. I programmet Fråga Olle såg vi henne resa land och rike runt för att undersöka olika sexuella böjelser och fetischer. Hon har också varit barnprogramledare i Lattjo Lajban. Malin bor i Stockholm och har sonen Charlie.

Matfrossa på Frantzen i Stockholm.

Publicerad,

I Söndags var det kalas! Min favvo fyllde år och det firade vi med att äta, i stort sätt HELA dagen. Vi började med lunch på Ulla Winbladh, jag åt en fantastisk fisk, skaldjursgryta och drack ett glas bubbel till det (kalas).
Två timmar senare hoppade vi in i bilen och en kvart senare satt vi vid ett annat bord och åt tårta (jag åt tre bitar, men vem räknar(???) och så drack jag lite mer bubbel.
Ytterligare tre timmar senare stod jag ombytt , uppsminkad på restaurang Frantzen med ett glatt kompisgäng och sippade på ytterligare lite bubbel (jag hade så pass mkt förstånd att jag såg till att dricka vatten också, så att jag inte skulle spåra med en gång

1 Kommentar

  1. Jag har alltid gillat dig, och GUD så snygg du var på bröllopet!! Tränar du mycket, för du ser fit och fräsch ut!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *