Header Image

Tvillingmorsan

Malin Hedblom. Hon är ensamstående mamma till tvillingarna Agnes & Alfred som är födda den 30/1-2014. Här får ni läsa om en tvillingmammas vardag, hur roligt men samtidigt tufft det är att vara mamma. Du får läsa om allt mellan himmel & jord. Välkommen ♡ <br><script type="text/javascript" src="http://btikon.se/btstats.js?u=malinhedblom"></script><br>

Inredning 

Publicerad,

Idag lyser solen genom fönstret & vårkänslorna kommer fram. Fräscha tulpaner på bordet och Ellos vår 2016 framför mig!   Alltid detta sug att göra om hemma. Nu har det stått still ett tag, men det behövs lite saker som piffar upp.

Trappan piffade jag ju upp förra våren med dessa trappsteg. Bättre för barnen och en snygg inredningsdetalj!   /Trappstegsmattor/

/Bäddset 6 delar/

Piffa upp i sovrummet. Dessa bäddset har jag i grått, och nu tänkte jag slå till på ett marin inför våren. Finns även i mintgrön, så snyggt men inte mig. Det är även 20% på alla bäddset på ellos just nu. Så skynda fynda!

Någon ny matta blir det nog också. Till barnens sovrum och även till hallen uppe.  

/Mattor/

Gud va det kliar i inredningsMalin just nu.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *