Vad tycks? Köpte på Ebay. Onesize fits all… om du inte är en Amazonkvinna eller “Little people”. Det är svårt att hitta kläder till mig som är 1.50 cm lång. Sedan när man köper kläder och direkt från Asien så vet man aldrig vad man får och oftast är det inte exakt som på bilder i webshoppen. Materialet är också oftast av tyger som inte andas.
Den här tunikan är tunn men andas som sagt inte. Jag är ändå jättenöjd med den jmfm mina tidigare köp 🙂
Hell no one size fits all!? Den skulle inte passa mig men den är fin!
Haha det är ju det..att onesize fits inte all haha. Just den här sitter helt ok och om man kunde välja storlekar så skulle jag ha Asian L bah.
Instämmer! Superfin!!
Den var jättefin! It’s a keeper 🙂
Vad tycker Måns?;)
Han frågade bara om den var ny. Han var på man-date igår och golfat hela dan idag. Nåt måste man göra haha, flasha på stan med svärmorn